Servisas

Mūsų bendrovė siūlo savo klientams aukštos kokybės aptarnavimą tokiose srityse kaip pervežimo visomis transporto priemonių rūšimis organizavimas, muitinis įforminimas, prekių konsolidacija ir jų tolesnis paskirstymas. Pagrindinė mūsų organizuojamų pervežimų kryptis – St.Peterburgas, Maskva (Rusija) bei Minskas (Baltarusija). Pagrindiniai konsolidaciniai sandėliai dislokuoti Vilniuje, į kuriuos prekės gabenamos automobiliniu, oro bei jūrų transportu iš viso pasaulio. Tarptautinis partnerių tinklas duoda mums galimybę operatyviai organizuoti klientui krovinio pristatymą, remiantis tais kriterijais, kurie jam yra svarbus šiuo momentu atsižvelgiant į kainos ir laiko faktorius. Užsakymų vykdymo metu mūsų kompanija bendradarbiauja tik su patikimais vežėjais ir agentais, kurių darbo kokybę mes visada galim garantuoti kiekvienam klientui.

Dalininių krovinių pervežimo organizavimas

 

Ši krovinių pervežimo rūšis yra rentabili jei krovinio svoris mažesnis nei  3000 kg., o tūris nei  30 m3. Esminis ekonominis efektas pasiekiamas bendro transporto priemonės naudojimosi, o būtent krovinių konsolidacijos dėka. Pervežimai, kaip taisyklė, vykdomi  naudojant konsoliduotus sandėlius tame regione,  iš kurio išvežamas krovinys.

Krovinys, kurio bendras svoris ir tūris viršija anksčiau minėtus skaičius pakraunamas siuntėjo sandėlyje ir po dokumentų  įforminimo ta pačia transporto priemone pristatomas iki gavėjo sandėlio.

Kiekvienu konkrečiu atveju mūsų specialistai, gavę iš Jūsų informaciją apie krovinį bei maršrutą, padės Jums priimti teisingą sprendimą.

            Mūsų kompanija organizuoja ES, Baltijos ir NVS šalių sandėliuose prekių konsolidaciją, saugojimą, naujų siuntų komplektavimą ir muitinį įforminimą, kas užtikrina aukštą lankstumą bei prekybinių operacijų efektyvumą šitų rinkų viduje, pilna operatyvią  pristatymų kontrolę iš bet kurios šalies į bet kokią šalį.

Kaip sužinoti kainas ir pateikti užsakymą

Jeigu Jūs dar nedirbot su mūsų kompanija galite gauti iš anksto nustatytus tarifus ir Jūsų krovinio gabenimo maršrutą, atsiuntus  mums užklausimą e-mailu info@zol.lt arba faksu +370 5 2479909

Tam, kad gauti iš anksto apskaičiuotus tarifus už transporto paslaugas, užklausime užtenka nurodyti tik : pasikrovimo vietą, iškrovimo vietą, svorį bei krovinio gabaritus.

Nepamirškite nurodyti elektroninio pašto adresą arba fakso numerį, arba telefono numerį ir kontaktinį asmenį, kur mes galėtume išsiųsti Jums mūsų pasiūlymą. 

Tačiau, kadangi pervežimo tarifai priklauso nuo daugelio faktorių, tam, kad galima būtų gauti maksimaliai tikslią kainą,būtina nurodyti sekančius duomenys:

  • Išsiuntimo vietą (miesto pavadinima ir indeksą)
  • Paskirties vietą (miesto pavadinima ir indeksą)
  • Krovinio rūšį
  • Bruto svorį
  • Apimtį
  • Galimybę pakrauti krovinius vienas ant kito
  • Įpakavimo rūšį
  • Krovinio vertę